Hakkımızda

Oto buzdolabı ve karavan buzdolabı satışı alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Avrupa Araç ve Karavan Buzdolabı, birmilyonnokta.com sitesinin önemli bir üyesidir. Uzun yolculuklar ve kamplar için vazgeçilmez bir ihtiyaç olan oto buzdolaplarının ve karavan buzdolaplarının satışını yapan firmamız her bütçeye uygun ürün sunmaktadır. Buzdolapları yemeklerinizin ve içeceklerinizin bozulmaması için büyük önem teşkil etmektedir.

 

İzmir oto buzdolabı sektöründe tanınmış firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak bir anlayışla sizlere hizmet vermektedir. Otobüs, tır, kamyon, minibüs ve otomobil gibi her türlü aracınıza uygun ürünlerimiz mevcuttur. Ürünlerimizin kapasiteleri her çeşitte vardır. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre 60, 80, 100 ve daha fazla litreye kadar buzdolaplarımız vardır. Her volta uygun ürünlerimiz vardır. Ürün yelpazemiz çok geniştir. Her müşterimizin hoşuna gidebilecek modellerimiz mevcuttur.

 

Firmamız, en dayanıklı, en kaliteli ve en iyi ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Uzun yolcuklarınız için vazgeçilmez bir ürün olan araç içi buzdolapları, gıdalarınızın zarar görmesini önleyecektir. Karavan yolculuklarınız artık daha rahat olacak. Kamptayken içeceklerinizi soğuk olarak tüketebileceksiniz. Fiyatlarımız oldukça uygundur. Uygun bir fiyatla kaliteli ürün satın almış olacaksınız. Uzun ömürlü oto buzdolaplarımız ile yolculuklarınız artık daha keyifli olacaktır.

 

İstediğiniz zaman firmamızla bağlantı kurabilirsiniz. Her zaman bizi arayabilir ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizle istek ve ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturacağız. Bizi tercih ederseniz yolculuk ve kamp serüveniniz daha kaliteli olacaktır.

 

Dolaplarımız 12 volt,24 volt 220 volt ile çalışmakta.Özel anakart sistemli akü korumalı hem no frost hem derin dondurucu özelliğine sahip - 20 dereceye kadar soğutmakta + 10 dereceye kadar soğutmakta.Dijital gösterge, dokunmatik panel,telefon şarj özelliği mevcuttur.12 Litre,22 Litre,25 Litre, 30 Litre 40 Litre,45 Litre,50 Litre ve 55 Litre, tır,kamyon,otobüs,minibüs,binek araçlara uygundur.Karavan dolabı 60 Litre, 65 Litre, 80 Litre,100 Litre,110 Litre,200 Litre,  difriz karavan daloplarımız için geçerlidir.

 

Öne Çıkarılanlar

İzmir Karavan Buzdolabı Satışı

Karavan dolabı 60 Litre, 65 Litre, 80 Litre,100 Litre,110 Litre,200 Litre, difriz karava

İzmir Araç Buzdolabı Satışı

Dolaplarımız 12 volt,24 volt 220 volt ile çalışmakta.Özel anakart sistemli a

İzmir Araç Buzdolabı Servisi

Araç buzdolabı servisi, araç buzdolaplarının bakım, onarım ve sorun giderm

Yorumlar